Blogerring

Posted: jún 28, 2007 in Nezaradené

Postupne obohatíme zoznam Bloggerov a bloggeriek a bloggerčát, ktoré píšu sem tam na teplé a kvír témy alebo sa ich autorky/ri otvorene ako teplé/í a kvír(ky) prezentujú. Zatiaľ omrknite týchto 15 bloggov.

PS: Ak viete o nejakom zaujímavom blogu – dajte nám určite vedieť cez komentár alebo na queering@gmail.com. Milerády zavesíme. 

ABSQUATULATE http://absquatulate.blogspot.com/ asi prvý lesbo blog na slovensku 

BLOGY na LESBA.sk http://www.lesba.sk/blog desiatky BLOGOV na Lesba.sk

ANDREA SVÁKOVÁ http://svakova.blog.sme.sk/  Autor(ka) is in expanding development. Ryby nejem lebo čurajú do rieky. Ale veď aj deti čurajú do rieky. Ani deti nejem.

CHAVELA KRÁKA DO SVETA http://chavela.bloguje.sk/ blog živý nielen lesBickými témami.

ROMAN DANIEL BARANEK http://baranek.blog.sme.sk/  Som ten chlap odvedľa, o ktorom všetci vedia a nikto ho nepozná. Tak ma spoznajte v Zápiskoch medveďa. 

JASPER http://jasperwake.wordpress.com/  Drží ťa nažive. Vŕta ti v myšlienkach. Ženie ťa ďalej. Netušíš prečo – Minulosť je ako priepastná čierna diera. Jediná šanca je otočiť sa a postaviť sa jej tvárou v tvár. Ale to je ako bozkávať pery mŕtvej lásky – v jej ústach čaká iba mrazivá tma. Je to ako alternatívna realita, v ktorej všetky tie zrkadlá hlásajúce neskreslenú pravdu, praskajú pri najletmejšom pohľade. Pochmúrny film noir, nekonečná polnoc, lejúci dážď, žiadne slnko a žiadna nádej na vyslobodenie zo smradľavých ulíc neznámeho veľkomesta.

OSKAR BRENNTAG http://www.brenntag.blog.sme.sk/O mojej záľube v náhodnom stláčaní gombíkov vo výťahových zariadeniach. O neprekonateľnej ľudskej túžbe po prevarených cestovinách so syrovou omáčkou. A niečo o štrikovaní teplých ponožiek na chladné zimné večery. A možno ešte aj o vzťahoch. A háčkovaní.
Pozn: Bloggerov gayov asi bude viac než by ste narátali na prstoch jednej ruky, ale názory Oskara Brenntaga určite stoja za povšimnutie, a nielen preto, že je gay alebo žeby sa vyjadroval iba ku gejským témam. Intolerancia, xenofóbia sa netýkajú iba gejov, a ani všetci geji nie sú úzkoprso zameraný na nespravodlivosti pociťované na vlastnej koži.   Zdroj: http://bloguje.sk/blox/

INTONY ANTONIACI  http://antoniaci.blog.sme.sk/  umením nie je vidieť veci triezvo a reálne, ale inak a krásne… Môj pohľad na svet a jeho konfrontácie s vnímaním ostatných. Postrehy z Bratislavy, týkajúce sa predovšetkým dopravy, ale aj poukazovanie na maličkosti, na ktoré sa často zabúda. Keďže rád cestujem, najmä po horách, miesto tu majú aj malé reportáže z výletov s dokumentujúcimi fotografiami. A v neposlednom rade aj moja vlastná tvorba v sérii made in tony.  

MAREK RAVENSKY http://ravensky.blog.sme.sk/  o vsetkom moznom, nemoznom, co ma trapi, lieta mi hlavou…   

OLEG SAGAN http://sagan.blog.sme.sk/  oukej. celá táto vec je tak pubertálnou záležitosťou. a všetko to, ako si myslím, že niečo zmením, keď nebudem len tak sedieť, ale budem pri tom sedení aj písať… panebože radšej nech už mám toľko rozumu aby som písať nikdy nemusel

ADAM TELEKI http://teleki.blog.sme.sk/  O spoločnosti, tolerancii a rešpekte .. a ešte o všeličom, čo ma napadne.

IGOR LIENKA http://lienka.blog.sme.sk/  Mám toho toľko na duši! Ale vás to asi nebude zaujímať, tak ani nečítajte ďalej  

GRZEGORZ GRABOWSKI  http://grabowski.blog.sme.sk/ O com, to je jedno, ale v com, tady je starost…bude to smes slovenciny, cestiny a polstiny…jsem zvedav jestli pochopite 🙂   

VAŠO ŽIDEK http://zidek.blog.sme.sk/  Hmm… Toto je asi súkromne verejné a verejne súkromné miesto, kde… ale však, ak Ťa neodstrašila fotka a komín, tak vitaj a cíť sa ako v mauzóleu mojich slov 🙂 Otázka “Kto som?” má sestru “Kam ideš?”. Mám ich rád, lebo vždy niečo o mne povedia a čo je najlepšie, vždy sa menia.. 🙂

MYŠÝKOVA NORAhttp://www.mysyk.sk/ Kto som ja, aký som, ako vyzerám? Zaujímam Ťa? Chceš ma bližšie spoznať? Tak si na správnej adrese.

TARO WEB – http://taro.iks.sk/ – nič teplé, okrem vety No a keďže som trochu “iný” ako väčšina, rád zájdem aj do spoločnosti svojich teplých kamarátov a odkazov na gayinfo stránky.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s